Top 5 klasycznych lamp podłogowa, które musisz znać!

Te 5 lamp podłogowa zachowuje niezależną koncepcję projektową od marki do projektu, która jest wszechstronna bez utraty indywidualności. Możesz przejść do, aby zobaczyć więcej klasycznych projektów oświetleniowych.

TOP1: Lamp podłogowa Flos IC F2

Myślę, że wszyscy znają tę lampę. Istnieje również wiele przegrawerowanych wersji niektórych skarbów, ale w rzeczywistości projekt tej lampy został zaprojektowany przez znaną włoską markę oświetleniową FLOS, w 2014 roku. Idealna do nowoczesnych przestrzeni, takich jak duże domy, nowoczesne minimalistyczne lub industrialne style.

TOP2: Lampa podłogowa Serge Mouille

Jest to lampa podłogowa wsparta na trójnogu, ze stopkami o różnej długości tworzącymi delikatnie wyważoną podstawę podłogową. W 1953 roku francuska marka oświetleniowa Serge Mouille stworzyła ten słynny projekt, a minimalistyczny projekt ogarnął cały świat designu.

TOP3: trójramienna lampa podłogowa Serge Mouille

Ta lampa jest często widywana w niektórych obudowach w stylu industrialnym, a także jest to trzyramienna lampa podłogowa francuskiej marki oświetleniowej Serge Mouille, która jest idealna pod względem wyglądu i wymagań oświetleniowych. Nie ma wątpliwości, że jest wyjątkowym punktem centralnym w salonie.

TOP4: Foscarini Lamp podłogowa

Ta lampa podłogowa pochodzi od włoskiej marki Foscarini, ma zakrzywiony kształt i swobodny i modny klosz z tkaniny dżinsowej, który jest prosty i indywidualny. Idealny do dużych salonów.

TOP5: Światło piórkowe Vita Eos

Ta lampa z piór z Danii ma trzy style, żyrandol, lampę podłogową i lampę stołową. Białe, puszyste pióra są ułożone warstwami, a ciepłe światło prześwituje przez pióra. Idealny do sypialni i jadalni.

Dzisiejsze udostępnianie jest tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *