Najlepsze 4 unikalne najlepsze drewniane oprawy oświetleniowe

Najlepsze 4 wyjątkowe i najlepsze drewniane oprawy oświetleniowe dla każdego dzisiaj

Łatwość rzeźbienia w drewnie sprawia, że ​​są w stanie lepiej zrealizować niektóre specjalne pomysły. Tematem przewodnim tego tygodnia są te światła, które wydobywają naturalny urok drewna.

Almleuchten

autorstwa Felixa Sehra i Haralda Hofera

Austriacka niezależna marka oświetleniowa Almleuchten została założona przez Felixa Fehra i Haralda Hofera, a koleje, które ujawniają pęknięcia i słoje drewna, nadają lampom naturalnego uroku.

Duża część drewna używanego w Almleuchten pochodzi z opuszczonych drewnianych domów w lokalnych wysokich górach Tyrolu, więc każda lampa jest wyjątkowa. Dzięki specjalnemu procesowi cięcia, lampy emitują również ciepłe czerwone światło podczas świecenia.

Jeśli jesteś nimi zainteresowany, możesz je zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Lampy drewniane

autor: Sara Collet Watson

Sara Collet Watson z Kalifornii w USA pasjonuje się tworzeniem lamp lub instalacji oświetleniowych o niepowtarzalnych kształtach.

Te piękne drewniane lampy stołowe są wykonane własnoręcznie.Powierzchnia drewna jest rzadko lub gęsto wiercona wieloma okrągłymi otworami różnej wielkości, co daje poczucie przejrzystości na tle światła.

Możesz kupić te urządzenia za pośrednictwem linku, a ich cena waha się od 44 do 145 USD.

Lampa z rzeźbą z drewna wieloryba

Projektant Eduard Golikov wykonał tę elegancką drewnianą rzeźbiarską lampę wieloryba z brzozy, z każdym kawałkiem drewna wyciętym laserem i złożonym w szereg koncentrycznych kształtów. Można ją zawiesić lub postawić na stole i wygląda jak świetliste ciało unoszące się w wodzie, senne i baśniowe.

Żarówka drewniana

To, co wydaje się być dużą żarówką z drewnianą siatką, w rzeczywistości jest otoczone wycinaną laserowo drewnianą ramą ze szklaną żarówką pośrodku. Niezależnie od tego, czy służy do zawieszenia na suficie, powieszenia na ścianie, czy do umieszczenia go na stole lub na podłodze, światło i cień są całkiem piękne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *