Kolorowe osłony lampek kuchennych – jak dodać uroku Twojej kuchni

W kuchni spędzamy dużo czasu gotując, jedząc i spędzając czas z rodziną. Warto zadbać o to, by wyglądała ona estetycznie i przytulnie. Jednym z sposobów, by to osiągnąć jest zmiana lampshade. W tym artykule przedstawię pomysły na kolorowe osłony lampek kuchennych, które urozmaicą wygląd Twojej kuchni.

Kolorowe osłony lampek kuchennych

Kolorowe osłony lampek kuchennych to doskonały sposób na wymianę starej, nudnej osłony na nową, modną i niepowtarzalną.  FAREDECOR
Oto kilka ciekawych propozycji:

Wzory geometryczne

Wzory geometryczne są ostatnio bardzo modne. Jeśli Twoja kuchnia jest w jasnych kolorach, to kolorowa osłona lampki w kształcie trójkątów, rombów lub kwadratów będzie idealnym uzupełnieniem.

Kwiatowe wzory

Jeśli masz kuchnię w stylu romantycznym, to warto postawić na kolorową osłonę z kwiatowym motywem. Taki wybór ożywi wnętrze i nada mu przytulny charakter.

Geometryczne kształty

Jeśli Twoja kuchnia jest w stylu nowoczesnym to warto postawić na proste i oryginalne kształty. Ciekawym pomysłem jest kolorowa osłona lampki w kształcie sfery lub stożka.

Podsumowanie

Kolorowe osłony lampek kuchennych to doskonały sposób na odmianę wyglądu Twojej kuchni. Wystarczy kilka prostych ruchów, by nadać jej nowego wyglądu i sprawić, że będzie przytulniejsza i bardziej modna. Z powyższych propozycji wybierz tę, która najlepiej pasuję do Twojego stylu kuchni. Z pewnością będzie to strzał w dziesiątkę!

Źródła:

  • https://metronews.pl/dom/dekoracje/okolownetrze/top-5-nowoczesnych-oslon-lamp-do-kuchni/ar/c1-13641336
  • https://www.cherrylamp.com/pl/kuchni/kolorowe-oslony-lampek-kuchennych
  • https://www.malowanie-remonty.pl/ksztalty-lamp-dodatek-do-domu-i-kuchni.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *