Oświetlenie wiszące Artemide – doskonałe połączenie funkcjonalności i designu

Wprowadzenie

Artemide to włoska firma, która od ponad 50 lat produkuje oświetlenie. Ich lampy łączą w sobie funkcjonalność i design, co czyni je jednymi z najbardziej pożądanych na rynku. Jednym z największych trendów ostatnich lat są oświetlenie wiszące, a artemide pendant lighting to jeden z najlepszych producentów w tej kategorii.

Co to jest oświetlenie wiszące Artemide?

Oświetlenie wiszące to lampa, która jest zawieszona na sufitach na określonej długości, w zależności od preferencji właściciela. Artemide oferuje szeroki wybór lamp wiszących, które różnią się wielkością, kształtem i stylem. Ich najpopularniejsze modele to Tolomeo, Pirce i Cosmic Leaf.

Tolomeo

Tolomeo to klasyczny design, który został zaprojektowany przez Michele De Lucchi i Giancarlo Fassina w 1986 roku. Lampa jest dostępna w różnych rozmiarach i może być używana jako oświetlenie do biura lub jako oświetlenie do domu.

Pirce

Pirce to lampy wiszące, które są wyjątkowe ze względu na swoją formę. Zostały zaprojektowane przez Giuseppe Maurizio Scutella i wyglądają jak delikatne płatki, które delikatnie wiszą z sufitu. Z daleka wyglądają jak dzieła sztuki, z bliska natomiast można zobaczyć ich szczegóły i piękno.

Cosmic Leaf

Cosmic Leaf to lampa, która kładzie nacisk na interakcję światła i cienia. Została zaprojektowana przez Ross Lovegrove i wygląda jak liść, który delikatnie unosi się na wietrze. Jest to idealne oświetlenie do domu, gdzie można podziwiać ten piękny design.

Zalety oświetlenia wiszącego Artemide

Artemide pendant lighting ma wiele zalet. Po pierwsze, jest to doskonały sposób na ożywienie przestrzeni. Wisząca lampa będzie na pewno stałym elementem dekoracyjnym i przyciągnie uwagę każdego, kto wejdzie do danego pomieszczenia.

Po drugie, oświetlenie wiszące jest bardzo funkcjonalne. Dzięki niemu można doskonale doświetlić przestrzeń, na której nam zależy. Oświetlenie to może być używane w różnych pomieszczeniach, w zależności od potrzeb i wymagań.

Po trzecie, wiele modeli oferowanych przez Artemide wykorzystuje najnowsze technologie, co oznacza, że są bardzo energooszczędne. To oznacza mniej zużycia energii i mniejszy rachunek za prąd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *