Vita Eos – Lampa wisząca z piórami, która dodaje elegancji i charakteru każdemu pomieszczeniu

Od klasycznych lamp do nowoczesnych piór

Nie ma niczego, co w pełni zdefiniowałoby trend w oświetleniu pokoju, ale lampa wisząca Vita Eos Feather może próbować to zrobić. Te piękne lampy mają wiele do zaoferowania, w tym niezwykłą elegancję i prostotę, które sprawiają, że są doskonałym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Ponadto, z zastosowaniem piór w designie, dają one subtelny, luksusowy wygląd, który może nadać pokojowi niezwykłego stylu.

Piękno w każdym detalu

Piękne lampy Vita Eos Feather są ręcznie robione z prawdziwych piór, co sprawia, że każda lampa jest nieco inna. Pióra użyte do produkcji lamp są pochodzenia etycznego, co oznacza, że ​​nie zostały one pobrane z młodych lub rannych ptaków. Dzięki temu, kiedy patrzysz na taką lampę, możesz być pewny, że jest to produkt przyjazny dla środowiska.

Ponadto, pióra są montowane na prostej, ale eleganckiej ramie, która idealnie wypełnia przestrzeń. Dzięki temu w prosty sposób można stworzyć piękny wystrój, który przyciągnie uwagę i nada pomieszczeniu niepowtarzalnego wyglądu.

Doskonały wybór do każdego pomieszczenia

Zaletą lamp wiszących Vita Eos Feather jest to, że pasują one do różnych wnętrz. Światło emitowane przez te lampy jest miękkie, a pióra tworzące klosz lampy nadają pomieszczeniu przyjemny, spokojny nastrój. Jest to idealne rozwiązanie do sypialni, gdzie wymaga się stonowanej atmosfery, a także do salonów, gdzie klosze lampy są zaprojektowane tak, aby odpowiadały konkretnym stylom i smakom dekoracyjnym.

W sypialni, polubi się przytulną i romantyczną atmosferę, którą emituje delikatne światło. W pokoju dziecięcym natomiast poprzez użycie kolorowych piór można stworzyć ciekawą przestrzeń nauki.

Lampy wiszące Vita Eos Feather – Trochę szczegółów technicznych

Lampy wiszące Vita Eos Feather są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, aby pasować do różnych pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu niewielkich, ale wydajnych żarówek, energia jest oszczędzana, a czas używania lampy jest przedłużony. Lampy wiszące Vita Eos Feather są bardzo łatwe w montażu, nie trzeba zatrudniać elektryka, ponieważ każda lampa jest wyposażona w elastyczny kabel i klosz, które można łatwo przymocować do sufitu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *