Brasslight – Luksusowa kolekcja oświetlenia wykonana z mosiądzu

Wstęp

Brasslight to luksusowa kolekcja oświetlenia wykonana z mosiądzu, dostępna na rynku polskim i zagranicznym. W skład kolekcji wchodzą lampy podłogowe, sufitowe, kinkiety oraz lampki nocne. Charakteryzują się one pięknymi i eleganckimi wzorami, które nadają pomieszczeniom wyjątkowego uroku.

Historia marki

Brasslight to marka, która powstała w Polsce w 2010 roku. Jej założycielami są dwaj polscy projektanci, którzy postanowili stworzyć luksusową kolekcję lamp, której jakość i design będą się wyróżniać na rynku. Od samego początku firma kładła nacisk na jakość materiałów oraz precyzję wykonania.

Design

Brasslight to kolekcja oświetlenia, która charakteryzuje się wyjątkowym i eleganckim designem. Wszystkie lampy są ręcznie robione z mosiądzu, który jest materiałem nie tylko bardzo trwałym, ale też estetycznym. Mosiądz jest materiałem, który pozwala na wykonanie pięknych i bogatych wzorów, a jednocześnie jest odporny na korozję i trudno go zarysować.

Jakość wykonania

Każda lampa z kolekcji Brasslight jest ręcznie robiona przez najlepszych rzemieślników. Dzięki temu firma może zagwarantować najwyższą jakość wykonania. Dodatkowo wszystkie lampy poddawane są drobiazgowym testom, aby mieć pewność, że są one bezpieczne i spełniają wszystkie wymagane normy.

Współpraca z najlepszymi projektantami wnętrz

Brasslight to marka, która od samego początku stawiała na współpracę z najlepszymi projektantami wnętrz. Dzięki temu firma doskonale potrafi dopasować swoje produkty do różnych stylów aranżacji wnętrz. Lampy marki Brasslight można zobaczyć w wielu luksusowych apartamentach, hotelach oraz prestiżowych firmach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *