Lampa Zajęczak Big Bunny – Największy słodki królik, który rozświetla twoje wnętrze!

Big Bunny Lamp – O co chodzi?

Big Bunny Lamp to designerska lampa stołowa, która zyskuje światową popularność. Wszyscy, którzy zobaczyli tę lampę na żywo, nie mogą oprzeć się urokom tego słodkiego wielkiego królika.

Big Bunny Lamp zyskała uznanie nie tylko za oryginalny kształt i ciekawą koncepcję, ale także za fakt, że daje niesamowite światło. Lampa emituje przyjemną ciepłą białą barwę, która idealnie pasuje do każdego wnętrza.

Dlaczego Big Bunny Lamp jest tak wyjątkowa?

Lampa ta została stworzona przez opartą na zasadach zrównoważonego rozwoju firmę Qeeboo we Włoszech. Twórcy marki Qeeboo ściśle współpracowali z Stefano Giovannoni’m – znanym na całym świecie projektantem produktów.

Big Bunny Lamp jest idealnym przykładem na to, że projektowanie i produkcja przedmiotów użytkowych może być wykonana w sposób przyjazny dla środowiska. Lampa ta jest wykonana z miękkiego polipropylenu, który jest całkowicie przetwarzalny, a jej produkcja ma niski wpływ na środowisko naturalne.

Dodatkowe cechy Big Bunny Lamp

– Wielkość: Big Bunny Lamp jest wysoka na 52 cm oraz ma szerokość 26 cm oraz głębokość 48 cm, co czyni ją dużą, ale nie za dużą.
– Źródło światła: Lampa jest wyposażona w źródło światła LED, dzięki czemu jest to ekonomiczna opcja i nie potrzeba wymieniać żarówek.
– Waga: Waga lampy wynosi 5 kg, co sprawia, że jest ona stabilna i nie przewraca się przy podmuchach wiatru lub podczas przenoszenia.

Jak wykorzystać Big Bunny Lamp w domu?

Big Bunny Lamp dodaje uroku każdemu pomieszczeniu i może być użyta do wielu celów.

W sypialni Big Bunny Lamp może pełnić rolę lampy nocnej i tworzyć intymną i romantyczną atmosferę. Do salonu możemy postawić Big Bunny Lamp, aby przyciągnąć uwagę gości i stworzyć interesujący element dekoracyjny.

Lampa ta pasuje także do biura lub pokoju dziecięcego, dodając nieco zabawy. Big Bunny Lamp może służyć do oświetlenia wygodnego miejsca do czytania lub do nauki.

Podsumowanie

Big Bunny Lamp to niezwykła lampa, która jest doskonałym przykładem na to, jak oryginalny design może połączyć się z funkcjonalnością. Dzięki temu Big Bunny Lamp stała się międzynarodową inspiracją dla wielu projektantów i klientów.

Wybierz swoją Big Bunny Lamp i dzięki temu stwórz wyjątkowy klimat w swoim domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *