Lampa Vertigo Constance Guisset – wyjątkowa kombinacja światła i ruchu

Odkryj przeszłość: powstanie lampy Vertigo

Lampa Vertigo to projekt zainspirowany podróżą, którą Constance Guisset odbyła do Japonii. Projektantka postanowiła połączyć swoje doświadczenia w dziedzinie designu z fascynacją japońskim kinetyzmem. Tak powstała lampa Vertigo, która jest wyjątkową kombinacją światła i ruchu.

Guisset w swojej pracy kierowała się ideą, że środowisko powinno udzielać się człowiekowi i zapraszać go do zabawy. Dlatego lampa Vertigo jest tak niezwykła – to nie tylko źródło światła, ale też element wystroju, który zaskakuje i inspiruje swoim ruchem.

Opis lampy Vertigo Constance Guisset

Lampa Vertigo to wiszący klosz wykonany z cienkich pasków powleczonych tkaniną. Wewnątrz klosza znajduje się źródło światła, które pozwala na uzyskanie delikatnego i rozproszonego światła.

Jednak to nie tylko światło jest ważne w tym projekcie. Klosz lampy Vertigo jest zawieszony na cienkiej nici, która pozwala na swobodny ruch klosza w powietrzu. To właśnie ten ruch sprawia, że lampa Vertigo przyciąga uwagę i wprowadza do pomieszczenia niepowtarzalny klimat.

Zastosowanie i przewagi lampy Vertigo

Lampa Vertigo to projekt, który świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Doskonale nadaje się jako oświetlenie nad stołem w jadalni, w salonie, sypialni lub biurze. Lampa Vertigo można dopasować zarówno do eleganckiego, jak i nowoczesnego wystroju wnętrz.

Jedną z przewag lampy Vertigo jest jej unikalny design i wyjątkowy ruch. Dzięki temu, nawet mało skomplikowana i zachowawcza aranżacja wnętrza nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Kolejną zaletą lampy Vertigo Constance Guisset jest jej duża funkcjonalność. Oprócz funkcji oświetleniowej, lampa ta posiada również funkcję dekoracyjną, która pozwala na wyeksponowanie pomieszczenia.

Jak zamontować lampę Vertigo?

Montaż lampy Vertigo jest bardzo prosty i szybki. W zestawie znajduje się wszystko, co jest potrzebne do zamocowania lampy w sufit. Wystarczy ściągnąć elementy z zestawu, założyć klosz i powiesić lampę na miejscu.

Podsumowanie

Lampa Vertigo Constance Guisset to wyjątkowy projekt, który łączy w sobie funkcję oświetleniową i dekoracyjną. Dzięki swemu unikalnemu ruchowi klosza wprowadza do pomieszczenia niepowtarzalny klimat i zachwyci każdego.

Montaż lampy Vertigo jest prosty i szybki, co jest dodatkowym atutem tej lampy. Dzięki temu, że lampa ta doskonale wpasowuje się w każdą aranżację, można ją zainstalować w każdym pomieszczeniu.

Jeśli szukasz lampy, która będzie nie tylko źródłem światła, ale też unikatowym elementem wystroju, to lampa Vertigo Constance Guisset jest dla Ciebie doskonałym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *