Lampka wisząca z płatkami róż – romantyczny dodatek do twojego wnętrza

Wprowadzenie

Róża jest symbolem miłości i romantyzmu. Właśnie dlatego wiele osób uwielbia dekorować swoje wnętrza różami. Jednym z oryginalnych sposobów na wprowadzenie tego motywu do swojego domu jest zastosowanie lampki wiszącej z płatkami róż. Taki dodatek nie tylko doda uroku pomieszczeniu, ale również stworzy niepowtarzalny nastrój.

Jak zrobić lampkę wiszącą z płatkami róż?

Aby stworzyć własną lampkę wiszącą z płatkami róż potrzebujemy:

  • klosz
  • klej
  • płatki róż
  • nici/zwieszki
  • światło (może to być zwykła żarówka lub świetlówka)

Krok 1: Przygotowanie klosza

Na początku musimy przygotować nasz klosz. Możemy wykorzystać już gotowy klosz lub wykonać go samodzielnie z np. wikliny czy papieru.

Krok 2: Przyklejenie płatków róż

Płatki róż muszą być przyklejone do klosza, w taki sposób, aby cała powierzchnia była pokryta. Możemy zacząć od dolnej części klosza i sukcesywnie poruszać się do góry.

Krok 3: Przymocowanie światła

Na zakończenie wszystko łączymy w całość. Na górze klosza montujemy bezpieczne mocowanie, do którego zapinamy żarówkę lub świetlówkę. Gotową lampkę możemy przymocować do sufitu za pomocą nici lub zwieszek.

Gdzie można umieścić lampkę wiszącą z płatkami róż?

Możliwości jest wiele. Lampka z płatkami róż doskonale sprawdzi się w sypialni, nad stołem w jadalni, czy nawet w łazience. Dużą zaletą takiej dekoracji jest to, że pasuje do różnych stylów wnętrzarskich. Może ona być elegancka lub bardziej vintage.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *