Piękny północny kwiat – lampa wisząca Bloom

Bloom – oświetlenie, które łączy elegancję i funkcjonalność

Lampy wiszące to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka sposobu na podkreślenie wystroju wnętrza oraz oświetlenia strefy roboczej w pomieszczeniu. Jedną z propozycji, którą warto wziąć pod uwagę, jest lampa wisząca Bloom.

Design Bloom – kwiatowa forma

Bloom to lampa, która całkowicie odmienia klimat wnętrza. Jej nietuzinkowy kształt przypomina pąk kwiatu. To właśnie dlatego jest ona tak popularna wśród miłośników designu.

Przypominająca kwiat lampa wisząca to z pewnością ciekawe rozwiązanie, które wprowadzi do pomieszczenia nowoczesny styl. Dzięki temu, że Bloom jest dostępna w wielu kolorach, łatwo dobrać taką, która idealnie wkomponuje się w aranżację danego wnętrza.

Materiały i technologia produkcji

Lampy Bloom wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów. Są one produkowane w Polsce przez wykwalifikowanych rzemieślników.

Korpus lampy wykonany jest z aluminium, a klosz z tworzywa sztucznego. Daje to połączenie trwałości i lekkości. Bloom wykorzystuje również nowoczesną technologię LED. Dzięki temu lampa jest energooszczędna i zapewnia doskonałe oświetlenie.

Bloom w różnych miejscach

Lampy wiszące Bloom to idealne rozwiązanie do wielu miejsc. Można je wykorzystać do oświetlenia salonu, jadalni, biura lub sypialni. Z powodzeniem można także zastosować kilka takich samych lamp w jednym pomieszczeniu.

Zaletą lamp wiszących jest fakt, że zajmują mało miejsca, jednocześnie pozwalając na wyeksponowanie aranżacji pomieszczenia. Bloom swoim wyglądem przyciąga uwagę, tworząc niepowtarzalny styl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *