Angelos Lighting – Oświetlenie dla Twojego domu i biura

Siedziba firmy i historia

Angelos Lighting to rodzinna firma zajmująca się produkcją i dystrybucją lamp, żyrandoli oraz innych elementów oświetleniowych. Siedziba firmy znajduje się w polskim mieście Kraków, gdzie rozpoczynała swoją działalność w 1995 roku. W ciągu 25 lat działalności firma zdobyła zaufanie klientów na terenie całej Polski.

Oferta firmy

Angelos Lighting posiada szeroki asortyment produktów oświetleniowych, odpowiednich dla każdego stylu wnętrza. W ofercie firmy znajdują się między innymi:

  • Lampy sufitowe
  • Żyrandole
  • Kinkiety
  • Świetlówki LED
  • Reflektory
  • Lampy stołowe
  • Lampy podłogowe

Wszystkie produkty firmy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i bezpieczeństwo.

Lampy sufitowe

W ofercie firmy Angelos Lighting można znaleźć wiele rodzajów lamp sufitowych, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Jeśli szukasz klasycznego stylu, polecamy lampy sufitowe z kryształami, które stanowią ozdobę wnętrza. Dla miłośników nowoczesnego stylu polecamy lampy sufitowe LED, które zapewniają nie tylko doskonałe oświetlenie, ale również niskie koszty energii.

Żyrandole

Żyrandole to elementy oświetleniowe, które dodają elegancji i wyjątkowego klimatu do każdego wnętrza. Firma Angelos Lighting posiada w swojej ofercie wiele rodzajów żyrandoli – klasyczne, stylizowane, a także nowoczesne, jak żyrandol z kryształami LED.

Kinkiety

Kinkiety to rozwiązanie dla osób, które szukają subtelnego oświetlenia, doskonałego do relaksu po ciężkim dniu. Firma Angelos Lighting oferuje kinkiety z lampami LED, które zapewniają przyjemne oświetlenie, nie męczące oczu.

Świetlówki LED

Świetlówki LED to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają oszczędności na rachunkach za prąd. W ofercie firmy Angelos Lighting znajdują się wysokiej jakości świetlówki LED, o różnych mocy i kolorach światła.

Reflektory

Reflektory to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują konkretnego oświetlenia w wybranym punkcie. Firma Angelos Lighting oferuje reflektory jednopłomiennowe, dwupłomiennowe, a także reflektory z regulacją kąta padania światła.

Dlaczego warto wybrać produkty Angelos Lighting?

Firma Angelos Lighting od 25 lat działa na rynku oświetleniowym i zdążyła już wypracować sobie duże zaufanie klientów. Produkty firmy są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co daje gwarancję trwałości i bezpieczeństwa. W ofercie firmy znajdują się produkty o różnych stylach, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Angelos Lighting oferuje również fachowe doradztwo przy wyborze produktów oraz profesjonalny montaż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *