Lampa wisząca Lee Broom Lens Flair Pendant – doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności

O klasycznym designie i nowoczesnej funkcjonalności

Lee Broom to brytyjska marka, która od wielu lat tworzy wyjątkowe lampy o niebanalnym designie. Ich produkty wyróżniają się innowacyjnym podejściem i dbałością o każdy szczegół. Jednym z najnowszych produktów tej marki jest lampa wisząca Lee Broom Lens Flair Pendant, która stanowi doskonałe połączenie klasycznego designu i nowoczesnej funkcjonalności.

Klasyczna forma i elegancki styl

Lee Broom Lens Flair Pendant to lampa wisząca, która składa się z pięciu klasycznych kloszy wykonanych z ręcznie dmuchanego szkła. Klosze mają kształt odwróconego stożka, który przyciąga wzrok swoją elegancką formą. Szkło, z którego zostały wykonane klosze, ma delikatną fakturę, która dodaje im jeszcze więcej uroku.

Cała konstrukcja lampy jest utrzymana w minimalistycznym stylu. Kuliste okucia i smukłe rury, z których wiszą klosze, zostały wykonane z chromowanej stali nierdzewnej, która stanowi doskonałe uzupełnienie szklanych kloszy. Dzięki temu lampa nabiera jeszcze więcej eleganckiego charakteru.

Nowoczesne rozwiązania techniczne

Mimo że Lee Broom Lens Flair Pendant ma klasyczne kształty i elegancki styl, to zastosowano w niej wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych. Każdy klosz jest wyposażony w specjalną technologię Lens Flair, która zapewnia równomierne rozproszenie światła. Dzięki temu pomieszczenie oświetla się w sposób równomierny, a żarówki nie rzucają mocnych cieni.

Lampę wiszącą Lee Broom Lens Flair Pendant można łatwo regulować za pomocą zintegrowanego z nią dimmera. Dzięki temu możemy samodzielnie dostosować oświetlenie do swoich potrzeb. Co ważne, lampa może być podłączona do systemu Smart Home, co pozwala kontrolować ją za pomocą aplikacji na telefonie lub tabletu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *