Najlepsze światło do selfie dla iPhone’a – jaki wybrać?

Wstęp

W dzisiejszych czasach robienie selfie stało się wręcz normą. Współcześnie, kiedy aparaty w telefonach są coraz lepsze, a trendy na Instagramie i innych serwisach społecznościowych wymagają pięknych i efektownych zdjęć, nie jest łatwo wykonać dobrej jakości zdjęcia we wnętrzu. Dlatego też, ważne jest posiadanie odpowiedniego światła dla selfie. W tym artykule przedstawimy najlepsze światła do selfie, jakie można dołączyć do iPona, by moda i jakość zdjęć i filmów nigdy więcej nie była problemem.

Dlaczego warto kupić światło dla selfie?

Zdjęcia i filmy pokazywane na portalach społecznościowych, w dużej mierze zyskują na sławie dzięki efektywnemu oświetleniu. Pamiętajmy, że naturalne światło nie zawsze jest dostatecznie mocne dla nas, by wykonać zdjęcia w pomieszczeniach oraz aby dostarczyć odpowiedni efekt na twarzy. Odpowiednie oświetlenie to klucz do doskonałych fotografii, więc warto zainwestować w światło, które pozwoli nam na osiągnięcie wspaniałych efektów.

Jakie są najlepsze światła do selfie dla iPhone’a?

Poniżej przedstawiamy nasze top 5 świateł do selfie dla iPhone’a, które warto mieć w swojej kolekcji.

1. Anker PowerCore Halo

Anker PowerCore Halo jest światłem LED w kształcie pierścienia. Dzięki temu, że jest w kształcie pierścienia, równomiernie i efektywnie oświetla twarz. Dodatkowo, posiada port USB, w które możemy podłączyć kabel do iPhone’a, jeśli zdarzy się nam skończyć baterii w trakcie robienia zdjęć. Anker PowerCore Halo jest dostępny na Amazonie za około 100 zł.

2. LuMee Duo Selfie Case

LuMee Duo Selfie Case oprócz efektywnego oświetlenia, pełni również funkcję etui dla iPhone’a. Światło działa na baterię, a jasność i temperatura światła można regulować za pomocą odpowiedniego przycisku. LuMee Duo Selfie Case jest dostępny na Amazonie za około 200 zł.

3. Neewer Ring Light

Neewer Ring Light to światło LED w kształcie pierścienia, które można podłączyć do trójnogu. Dzięki temu, możemy ustawić go tak, aby widzieć twarz pod odpowiednim kątem. Możliwość regulacji jasności i temperatury światła jest również dostępna. Neewer Ring Light jest dostępny na Amazonie za około 150 zł.

4. XINBAOHONG 8” Selfie Ring Light

XINBAOHONG 8” Selfie Ring Light to światło LED w kształcie pierścienia, które jest kompatybilne z iPhone’mi oraz innymi smartfonami. Możliwość regulacji jasności i temperatury światła pozwala na ustawienie odpowiedniego oświetlenia dla naszych fotografii. XINBAOHONG 8” Selfie Ring Light jest dostępny na Amazonie za około 120 zł.

5. Selfie Light Case dla iPhone’a

Selfie Light Case to etui z wbudowanym światłem LED. Można go łatwo założyć i zdjąć z iPhone’a. Jest dostępny również w kilku wariantach kolorystycznych. Selfie Light Case jest dostępny na Amazonie za około 50 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *