Lodes Lighting Australia – Nowości wśród projektów oświetleniowych

Zacznijmy od historii

Lodes Lighting Australia to australijska firma, która zajmuje się projektowaniem i produkcją oświetlenia. Firma została założona w 2002 roku przez Johna Lodesa, który od początku cenił sobie innowacyjność i jakość swoich produktów.

Dziś Lodes Lighting Australia to firma, która cieszy się uznaniem klientów na całym świecie dzięki swoim nowoczesnym i designerskim produktom. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych projektantów oraz używa najlepszych materiałów, co zapewnia klientom najlepszą jakość produktów.

Nowości wśród projektów oświetleniowych

LAMPE MÉDUSE

Jednym z najnowszych projektów Lodes Lighting Australia jest lampa o nazwie LAMPE MÉDUSE. To niezwykła lampa, której design nawiązuje do meduzy. LAMPE MÉDUSE składa się z kilku elementów, które można dowolnie ustawiać, co umożliwia osobistą aranżację i dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

PENDANTPOPS

Kolejnym nowym projektem są lampy PENDANTPOPS. To seria lamp sufitowych, które inspirowane są stylem pop art. Lody, hot-dogi i hamburgery – te kolorowe, zabawne i awangardowe kształty są nie tylko lampami, ale także są elementem wnętrza, które cieszy oczy swoim niebanalnym wyglądem.

DREAMDROP

DREAMDROP to kolejna nowa seria lamp, która zachwyca swoim designem. Inspiracją było tutaj delikatne opadające światło, które tworzy magiczną atmosferę w pomieszczeniu, a także zapewnia odpowiednie oświetlenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *