Firma Flos – lider branży oświetleniowej

O firmie Flos

Firma Flos to wiodący producent oświetlenia z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Firma została założona w 1962 roku we Włoszech przez Dino Gavina i Cesare Cassiniego. W ciągu tych 50 lat firma stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych marek na rynku oświetleniowym.

Produkty Flos

Firma Flos oferuje szeroką gamę produktów obejmujących lampy stojące, lampy stołowe, lampy wiszące, lampy sufitowe, lampki nocne, oświetlenie zewnętrzne, a także lampy projektowane przez najlepszych projektantów na świecie.

Flos słynie z innowacyjności i jakości swoich produktów. Firma ma własny zespół projektantów, którzy pracują nad stworzeniem nowych modeli lamp, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę.

Innowacyjność Flos

Flos zawsze szuka nowych rozwiązań, które pozwolą stworzyć lampy o wyjątkowym designie i funkcjonalności. Przykładem może być lampa wisząca Skygarden, która została zaprojektowana przez Marcela Wandersa. Lampa ta jest jednym z najlepszych przykładów na to, jak technologia i design mogą połączyć się w jednym produkcie.

Klienci Flos

Firma Flos zawsze stawia na potrzeby klientów, dlatego oferuje zarówno lampy do użytku domowego jak i profesjonalne oświetlenie do biur, restauracji, hoteli czy galerii sztuki. Produktów Flos używają najlepsi projektanci i architekci na świecie, co świadczy o renomie tej marki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *