Prezent na Nowy Rok dla osoby znającej się na technologii: nowy komputer lub tablet!

Wstęp

Wprowadzenie: Ponieważ wszyscy zastanawiamy się nad minionym rokiem, naturalne jest myślenie o nowej technologii i jej potencjalnym wkładzie. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą obeznaną z technologią, która właśnie skończyła 20 lat w tym roku, czy też od lat korzystasz z komputerów i tabletów (patrzę na Ciebie, Apple), ważne jest, aby pamiętać, że technologia nigdy nie była tak skuteczna. W rzeczywistości nowa technologia jest często wykorzystywana do pomagania ludziom w robieniu rzeczy, których sami nigdy by nie rozważyli. Rzuć okiem na niektóre z najlepszych prezentów noworocznych dla osób obeznanych z technologią poniżej.

Co to jest tablet.

Tablet to mały, lekki komputer, który można nosić przy sobie, gdziekolwiek się wybierasz. Tablety zazwyczaj mają ekran dotykowy i są podobne do osobistych laptopów. Często są wyposażone w procesor Intel lub AMD i mogą łączyć się z Internetem i wieloma urządzeniami cyfrowymi.
Jakie są różne typy tabletów
Istnieje kilka różnych typów odtwarzaczy tabletów, w zależności od typu urządzenia, z którym chcesz ich używać: -Anker Astro E1: Ten odtwarzacz ma fabrycznie załadowane różne aplikacje i gry, dzięki czemu idealnie nadaje się do używania w podróży. Ma chip A13 Bionic i ma przekątną 4 cale.

 1. Asus ZenFone 3 Deluxe ZE551KL: Ten odtwarzacz oferuje doskonałą żywotność baterii, ma 5-calowy ekran dotykowy i oferuje integrację z Google Now. Ma również chip A13 Bionic i ma przekątną 6 cali.
 2. Samsung Galaxy Tab S2 9,7″SM-T919US: Ten tablet jest jednym z najbardziej zaawansowanych dostępnych obecnie tabletów i oferuje 9-calowy ekran dotykowy, szybkie moce obliczeniowe, ładowanie bezprzewodowe, obsługę Samsung Knox, wodoodporność do 50 metrów, 2 GB pamięć, tylny aparat 8 MP i przedni aparat 2 MP, a także chip A13 Bionic i przekątna 6 cali.
  Sekcja 2 Jak rozpocząć pracę z tabletami?
  Pierwszym krokiem do rozpoczęcia pracy z tabletem jest znalezienie takiego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom! Różne rodzaje dostępnych obecnie tabletów oferują różne możliwości, dlatego ważne jest, aby znaleźć taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Po wybraniu odpowiedniego tabletu możesz zacząć na kilka sposobów:
 3. Kupując jeden bezwarunkowo: ta opcja może być kosztowna, ale zapewnia dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez urządzenie bez martwienia się o naprawy lub aktualizacje w przyszłości.
  -Korzystając z aplikacji z Amazon lub innego sklepu internetowego: sklepy te często mają hojną politykę zwrotów, jeśli nie podoba ci się twój zakup, więc warto sprawdzić przed zakupem (uwaga: te sklepy mogą nie oferować fizycznej sprzedaży detalicznej).
  – Pożyczając urządzenie innej osoby na krótki czas: ta opcja może być fajna, ponieważ daje ci pewną własność nad nowymi urządzeniami, gdy nie ma go na wakacjach lub podczas przerw szkolnych.
  gdzie kupić tablet.
  Najlepszym miejscem na zakup tabletu jest prawdopodobnie internet. Istnieje wiele stron internetowych, na których można znaleźć tablety, a wiele z nich oferuje świetne oferty sprzedaży tabletów. Możesz także wyszukiwać tablety w lokalnych sklepach lub domach towarowych.
  Jak zamówić tablet
  Zamawiając tablet, koniecznie określ rozmiar i typ urządzenia, które chcesz. Niektórzy dealerzy wysyłają komputery i inne urządzenia elektroniczne bez dodatkowych formalności, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowo przed zakupem zapytaj o zwroty i opcje gwarancyjne.
  Jak korzystać z tabletu.
  Aby rozpocząć korzystanie z tabletu, musisz najpierw zainstalować system operacyjny. Można to zrobić, przechodząc na stronę producenta urządzenia i pobierając oprogramowanie. Po zainstalowaniu otwórz go i wprowadź swoje imię i hasło. Następnie naciśnij „start”, aby rozpocząć proces inicjalizacji tabletu.
  Po zainicjowaniu tabletu można go używać na wiele sposobów. Najpopularniejszym sposobem korzystania z tabletu jest jego aparat. Aby zrobić zdjęcie, otwórz aplikację aparatu na telefonie lub tablecie i skieruj ją na obiekt lub osobę. Następnie dotknij i przeciągnij zdjęcie na ekran swojego urządzenia. Alternatywnie możesz użyć suwaka na górze aparatu, aby dostosować ustawienia ekspozycji.
  Innym sposobem robienia zdjęć jest użycie klawiatury. Aby napisać wiadomość tekstową lub nawiązać połączenie, przytrzymaj jeden z klawiszy na klawiaturze i poczekaj, aż usłyszysz odpowiedź z urządzenia (zwykle dzieje się to automatycznie). Następnie zwolnij ten klawisz i wpisz, co chcesz powiedzieć lub zadzwonić do funkcji rozpoznawania głosu.
  Wniosek
  Komputery typu tablet to popularny sposób na dostęp do Internetu i pracę nad różnymi zadaniami. Istnieje wiele typów tabletów, dlatego ważne jest, aby znaleźć odpowiedniego dla siebie. Tablet można kupić u różnych sprzedawców, używać go zgodnie z własnymi potrzebami i zakończyć artykuł poradami dotyczącymi korzystania z komputera typu tablet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *